Zaloguj sięwasthere-compas

Twoje podróże

żuraw
widok
las
szlak
bieszczadzki widok 1
bieszczadzki widok 2
bieszczadzki widok 3
bieszczadzki widok 4
owad na kwiatku
mech
bieszczadzki widok 5
bieszczadzki widok 6
bieszczadzki widok 7
bieszczadzki widok 8
Bieszczady to zachodnia część Beskidów Wschodnich, między Przełęczą Łupkowską a Przełęczą Wyszkowską. Pasmo położone jest w większości na terenie Ukrainy, w Polsce znajduje się część Bieszczad Zachodnich.
Góry te nie są wprawdzie zbyt wysokie, najwyższy szczyt na terytorium Polski to zaledwie 1346 m n.p.m. (Tarnica), mają jednak swój urok. Po pierwsze nie ma tam takich tłumów jak na przykład w Tatrach, jeśli człowiek chce mieć trochę spokoju to właśnie tam powinien pojechać na weekend. Bieszczady to jednak miejsce przede wszystkim na długie piesze wędrówki, trasy nie są zbyt wymagające, a wkoło roztaczają się niesamowite pejzaże.
Lokalizacja punktu na mapie

Współrzędne geograficzne: 49.13477797645825000, 22.62376785278320300 /Pełny ekranTryb dużej mapy

  • Jakby co

    Witaj w świecie Jakby Co! Na tej stronie zostaniesz zabrany w przygodę, o której może myślałeś, że prędko się nie zdarzy. W życiu najcenniejsze jest kilka prostych rzeczy: czas i ludzie, z którymi, z biegiem lat - coraz rzadziej - można dzielić szczęście. Zapraszam Cię do portalu, który stworzyłem, aby zebrać grupę osób mających wspólny pomysł na spotkanie w jedym czasie i miejscu. Nie znajdziesz tutaj profili użytkowników, wiadomości ani cudzych relacji z dalekich wypraw. Zamiast tego będziesz mógł zobaczyć na żywo (w sensie: w realu) tych, przy których czujesz, że najważniejsze jest to, co robicie razem! Na to zawsze warto jest znaleźć czas. Czytaj więcej...