Zaloguj sięwasthere-compas

Twoje podróże

  • FlyAway - niezwykła wyprawa dookoła świata

   FlyAway - niezwykła wyprawa dookoła świata, Fotografia 2143
   Ekscentryczny podróżnik Władysław Lobuda wyruszył w ekstremalna podróż dookoła świata. Deklaruje, że nie przeznaczy centa na noclegi. Podzieli się z Wami sposobami darmowego podróżowania Wyprawę można śledzić na https://www.facebook.com/FlyAwayTv i na www.flyawayTV.com.
  • Babia Góra od strony słowackiej

   Babia Góra od strony słowackiej , Fotografia 1401
   Babia Góra (1725m), sama nazwa już sugeruje, że występuje tu nader fascynujące zespolenie: kobiety i góry. Porównanie kobiety do Babiej Góry lub Babiej Góry do kobiety obejmuje wiele zadziwiających wniosków. Oczywiście byle jakiej góry bym do kobiety nie odważył się porównywać (byle jakiej kobiety do Babiej Góry również). Jednakże Babią Górę, hmm ... Babią Górę... no coś w tym jest.... Wojciech Mann bez wątpliwości by to skwitował - to się chłopie porwałeś!. Rozważania te będą prologiem do aseksualnej wędrówki na Babia Górę od strony słowackiej. Czyli żółtym szlakiem ze Slanej Vody.
  • Droga na Moldoveanu (Karpaty, Rumunia)

   Droga na Moldoveanu (Karpaty, Rumunia), Fotografia 2024
   Kolejny męski wypad w góry, tym razem padło na Rumunie i oczywiście jej najwyższy szczyt Moldoveanu (2455m n.p.m.) ,który jest częścią gór Fogaraskich - najwyższe pasmo Karpat Południowych.
  • Huesca

   Huesca , Fotografia 1787
   Prowincja w Hiszpanii,o której w przewodnikach można przeczytać "...nie ma tu nic".
  • Gibraltar

   Gibraltar , Fotografia 1767
   10 dzień naszego 16 dniowego ataku na Hiszpanię
loading