Zaloguj sięwasthere-compas

Twoje podróże

  • Śląski Ogród Zoologiczny

   mapa ZOO
   Śląski Ogród Zoologiczny powstał w 1948 roku i cały czas cieszy się dużą popularnością. ZOO posiada prawie 48 ha powierzchni. Czynne jest przez cały rok. Cena biletu normalnego 12 zł, ulgowy 6 zł.
  • Zagłebiowska Masa Krytyczna

   was there na zagłebiowskiej masie krytycznej
   30 kwietnia 2011 odbyła się czwarta edycja zagłębiowskiej masy krytycznej. Trasa (13 km): Sosnowiec- Będzin - Dąbrowa Górnicza. Cel: pokazanie popularności tej formy komunikacji i potrzeby budowy dróg rowerowych.
  • Droga na Moldoveanu (Karpaty, Rumunia)

   Droga na Moldoveanu (Karpaty, Rumunia), Fotografia 2024
   Kolejny męski wypad w góry, tym razem padło na Rumunie i oczywiście jej najwyższy szczyt Moldoveanu (2455m n.p.m.) ,który jest częścią gór Fogaraskich - najwyższe pasmo Karpat Południowych.
  • Norwegia

   polodowcowy widok
   Norwegia to wspaniały kraj, przepiękna przyroda, sympatyczni i mili ludzie... w taki szybki sposób można opisać nasz wyjazd do Norwegi.
  • Dunajec

   brzeg
   Tor kajakowy na Dunajcu. Jeśli macie ochotę popływać troszkę "mocniej" niż na zwykłych spływach kajakowych, a przy tym czuć się bezpiecznie polecam tor Wietrznice na Dunajcu.
  • Karkonosze

   zamek
   Zamek Czocha i wyprawa w Karkonosze. Zamek Czocha ? obronny zamek graniczny położony we wsi Leśna, nad Zalewem Leśniańskim na Kwisie. Powstał jako warownia graniczna na pograniczu śląsko-łużyckim w latach 1241-1247. Obecnie znajduje się tam muzeum oraz hotel. Jeśli wybieracie się w te regiony Polski to warto go zobaczyć.
  • Triglav

   triglav
   Triglav najwyższy szczyt Słowenii, Alpy Julijskie. Świetne miejsce dla tych którzy uwielbiają góry, a nie lubią tłoku na szlakach!