Zaloguj sięwasthere-compas

Twoje podróże

 • Jakby co

  Witaj w świecie Jakby Co! Na tej stronie zostaniesz zabrany w przygodę, o której może myślałeś, że prędko się nie zdarzy. W życiu najcenniejsze jest kilka prostych rzeczy: czas i ludzie, z którymi, z biegiem lat - coraz rzadziej - można dzielić szczęście. Zapraszam Cię do portalu, który stworzyłem, aby zebrać grupę osób mających wspólny pomysł na spotkanie w jedym czasie i miejscu. Nie znajdziesz tutaj profili użytkowników, wiadomości ani cudzych relacji z dalekich wypraw. Zamiast tego będziesz mógł zobaczyć na żywo (w sensie: w realu) tych, przy których czujesz, że najważniejsze jest to, co robicie razem! Na to zawsze warto jest znaleźć czas. Czytaj więcej...
  • Andora

   Andora, Fotografia 1768
   Andora ? nigdy wcześniej tankowanie nie sprawiło nam tyle przyjemności
  • Arboretum

   Arboretum, Fotografia 1466
   Arboretum w Rogowie to ogród o charakterze parku leśnego należący do SGGW.
  • Babia Góra od strony słowackiej

   Babia Góra od strony słowackiej , Fotografia 1401
   Babia Góra (1725m), sama nazwa już sugeruje, że występuje tu nader fascynujące zespolenie: kobiety i góry. Porównanie kobiety do Babiej Góry lub Babiej Góry do kobiety obejmuje wiele zadziwiających wniosków. Oczywiście byle jakiej góry bym do kobiety nie odważył się porównywać (byle jakiej kobiety do Babiej Góry również). Jednakże Babią Górę, hmm ... Babią Górę... no coś w tym jest.... Wojciech Mann bez wątpliwości by to skwitował - to się chłopie porwałeś!. Rozważania te będą prologiem do aseksualnej wędrówki na Babia Górę od strony słowackiej. Czyli żółtym szlakiem ze Slanej Vody.
  • Beckov (Słowacja)

   Beckov (Słowacja), Fotografia 1193
   Beckov to taka perełka, mała słowacka wioska z jedną wspaniałą skałą, na której powstał obiekt zamkowy. Tyle na temat wioski Beckova można powiedzieć w wielkim skrócie.
  • Bieszczady (Polska)

   bieszczadzki widok 8
   Bieszczady to zachodnia część Beskidów Wschodnich, między Przełęczą Łupkowską a Przełęczą Wyszkowską. Pasmo położone jest w większości na terenie Ukrainy, w Polsce znajduje się część Bieszczad Zachodnich.
  • Choceń Zawody monocyklowe trial dh

   monocykl DH uskok 10
   Jazda na monocyklu to wspaniała zabawa, ćwiczy koordynację ruchową, równowagę, pozbawia strachu i wyrabia kondycję, gdyż jeżdżąc na rowerze z jednym kołem nie można przestać pedałować póki rower jedzie - jest to nietypowe ostre koło. ;-) Dodatkowo - przejażdżka na mono poprawia humor, ale o tym za chwile...
  • Côte d'Azur

   Côte d\'Azur, Fotografia 1462
   Lazurowe Wybrzeże, nadmorska część francuskiej Prowansji, przy samej granicy z Włochami.
loading