Zaloguj sięwasthere-compas

Twoje podróże

  • Arequipa

   Arequipa, Fotografia 1505
   Arequipa - południowe Peru. Marzec 2008. Tu miał miejsce początek naszej wędrówki do wąwozu Colca.
  • Colca Canyon

   Colca Canyon, Fotografia 1514
   Trwająca 3 dni wędrówka wzdłuż kanionu Colca, Peru. Trekking zorganizowany przez biuro podróży z Arequipy, z przewodnikiem,bo bez niego mogłoby być ciężko,szlaków tam żadnych nie zauważyłam (na kaktusach?:)). Pierwszy dzień ostro w dół (do kanionu trzeba bylo zejść), drugi dzień - wędrówka wzdłuż kanionu, trzeci dzien - ostro w górę (trzeba zsię kanionu wydostać:)). Widoki urokliwe,choć drzew dających cień brak.
  • Cusco

   Cusco, Fotografia 1532
   Cusco - wspaniałe widoki z samolotu - wierzchołki gór sięgające ponad poziom chmur. W Cusco złapałyśmy pociąg do Aguas Calientes, gdzie zaczęłyśmy pieszą wędrówkę na Machu Picchu.
  • FlyAway - niezwykła wyprawa dookoła świata

   FlyAway - niezwykła wyprawa dookoła świata, Fotografia 2143
   Ekscentryczny podróżnik Władysław Lobuda wyruszył w ekstremalna podróż dookoła świata. Deklaruje, że nie przeznaczy centa na noclegi. Podzieli się z Wami sposobami darmowego podróżowania Wyprawę można śledzić na https://www.facebook.com/FlyAwayTv i na www.flyawayTV.com.
  • Islas Ballestas

   Islas Ballestas, Fotografia 1575
   Islas Ballestas - te peruwiańskie wyspy porównywane są do ekwadorskiego Galapagos. Spotkać tam można wiele gatunków ptaków oraz morskich zwierząt. Wycieczka motorówka to jedyna możliwość zobaczenia tego rezerwatu na oceanie.Ilość zwierząt robi niesamowite wrażenie.
  • Jezioro Titicaca (Peru)

   Jezioro Titicaca (Peru), Fotografia 1499
   Najwyżej położone żeglowne jezioro na Ziemi (na granicy Peru i Boliwii), a na nim pływające trzcinowe wyspy. Na wyspach lokalni mieszkańcy sprzedają pamiątki przybyłym turystom. Wizyta na pływającej wyspie to tylko część atrakcji rejsu po jeziorze Titikaka. Cały rejs trwa kilka godzin, a roztaczające się widoki niesamowite. Chmury odbite w tafli wody dodają jeszcze wiekszego uroku.
  • Kolumbia: Antioquia

   Kolumbia: Antioquia, Fotografia 2405
   Zdjęcia z Antioquia, Kolumbia rok 2007. Większa część Antioquii leży między rzekami Magdalena i Cauca i zawiera północną część Kordyliery Centralnej. Departament porastają gęste lasy, a złoża bogactw naturalnych czynią go jednym z najważniejszych ośrodków górnictwa w Kolumbii.
loading