Zaloguj sięwasthere-compas

Twoje podróże

 • Jakby co

  Witaj w świecie Jakby Co! Na tej stronie zostaniesz zabrany w przygodę, o której może myślałeś, że prędko się nie zdarzy. W życiu najcenniejsze jest kilka prostych rzeczy: czas i ludzie, z którymi, z biegiem lat - coraz rzadziej - można dzielić szczęście. Zapraszam Cię do portalu, który stworzyłem, aby zebrać grupę osób mających wspólny pomysł na spotkanie w jedym czasie i miejscu. Nie znajdziesz tutaj profili użytkowników, wiadomości ani cudzych relacji z dalekich wypraw. Zamiast tego będziesz mógł zobaczyć na żywo (w sensie: w realu) tych, przy których czujesz, że najważniejsze jest to, co robicie razem! Na to zawsze warto jest znaleźć czas. Czytaj więcej...
  • Kontakt

   Tutaj znajdują się niezbędne dane kontaktowe, oraz parę słów o autorze strony.
  • FAQ

   Najczęściej zadawane pytania. Artykuł ten jest systematycznie poszerzany o Wasze kolejne pytania związane z funkcjonalnością portalu. Jeśli napotkacie błąd, bądź macie problem z działaniem www.WasThere.com - a żadna z porad zawartych w tym artykule nie rozwiązuje problemu - zachęcam do kontaktu ze mną.
  • Z górskimi pozdrowieniami - zimowy konkurs

   Z górskimi pozdrowieniami - zimowy konkurs, Fotografia 2370
   Zima nie musi oznaczać okresu bez wędrówek. Wiemy, że to co wielu z nas kocha - góry - właśnie zimą wygląda jeszcze bardziej majestatycznie. Mamy dla Was zachętę do podzielenia się swoimi wyprawami - zapraszamy do zapoznania się z zimowym konkursem organizowanym pod hasłem "Z górskimi pozdrowieniami"
  • Media

   Regulacje formalne dotyczące kontaktów mediów z www.WasThere.com, przetwarzania i prezentowania przez media informacji zawartych na portalu.
  • Regulamin 0.995

   Obowiązek posiadania regulaminu usług internetowych wynika z ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, która stanowi implementację do polskiego systemu prawa Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2000/31/WE z dnia 8 czerwca 2000 roku w sprawie niektórych aspektów prawnych usług w ramach społeczeństwa informacyjnego.